Merve Gülerce

Eğitim Koçu

Canım Hocam Yayınları Kamp 500 Türkçe ve Fen Bilimleri | Merve Gülerce

Canım Hocam Yayınları Kamp 500 Türkçe ve Fen Bilimleri

Canım Hocam Yayınları Kamp 500 Türkçe ve Fen Bilimleri

Canım Hocam Yayınları Kamp 500 Türkçe ve Fen Bilimleri

Bu sitemde yer alacak olan ilk kitap tavsiye bölümü bu sebepten önce kısa bir giriş yapalım. Sitemize eklenecek planlı kısımlardan ve benim en önem verdiğim kısımlardan birisi burası. Buradan sizlere etkili kaynakları verimli bulduğum yararlı bulduğum kaynakları önermeyi planlamaktayım. 

Çok yakında akran danışmanlığı ile alakalı bir kısımda yayına geçecek siz değerli öğrencilerim birbirinize doğrudan kitap ve kaynak tavsiyelerinde bulunabileceksiniz. Bu bölüm açılana kadar incelememi istediğiniz veya tavsiye ettiğiniz içerikleri benim inceleyip yayınlamam için iletişim bölümünden iletebilirsiniz.


Canım hocam yayınlarını belkide bir çoğunuz bilmiyorsunuz. Hatta sırf bu sebepten bazı öğrencilerimin şüphe ile yaklaştığını gördüm. Ancak kamp 500 serisini kesinlikle sizlere gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. 

Çalışma süresini daha verimli kullanmak isteyen tüm öğrenciler 2 tip kaynak kitap daha doğrusu soru tipi arayışına girerler. Bunlardan ilki çıkmış sorulara benzer sorulardır. Bu tarzda sorular çözmek ösym'nin  tarzını ve alışkanlıklarını öğrenmeniz açısından ve kendinizi test etmeniz açısından oldukça önemlidir. Ancak bu tarz soruları ne kadar çözerseniz çözün ösym soru tiplerinde özellikle son dönemde ciddi değişimler yaşamakta. 

İşte  tamda bu noktada 2. çok aranan soru tipleri devreye giriyor. Yeni nesil soru tipleri. bu tarzda sorular çözerek çıkmış olanlara çalıştığınız gibi çıkabilecek sorulara da çalışma imkanı yakalarsınız. 

Kamp 500 kitapları tam olarak bu iki çok istenen soru tiplerini harmanlamış. Kitaplarında 250 çıkmış sorulara çok benzer soru 250 çıkması muhtemel soru bulundurmakta.

Kamp 500 serisinin ;
  • Kamp 500 Türkçe
  • Kamp 500 Fen Bilimleri

Kitaplarını inceleme fırsatı buldum hatta küçük bir video ile de paylaştım bu videoyu buraya da ekleyeceğim. Umarım beğenirsiniz. Görüşlerinizi iletişim kısmından bildirmeyi unutmayın.